KURUMSAL

Sektörde 25.Yılımızı Sizlerle Paylaşmaktan Gurur Duyuyoruz.

Atılgan Bilgisayar

Güvenilir ve deneyimli altyapımız ile Kayseri ve bölgesindeki kurumların "teknoloji ortağı" olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarılarla dolu 25 yıllık geçmişimiz; bilgi birikimi, tecrübe ve uzmanlığımızın en önemli göstergesi.

Atılgan Bilgisayar olarak bugüne kadar müşterilerimize bir satıcı gibi yaklaşmadık. İhtiyaçları olduğu anda yanlarında olmak, her türlü desteği hızlı, kaliteli ve kesintisiz bir biçimde sunmak ana ilkelerimiz oldu.

Yaptığımız çalışmaların temelinde; müşterilerimizin bilişim teknolojilerini kullanarak daha verimli bir çalışma ortamına kavuşmaları ve rakiplerinden daha çevik kurumlara dönüşmelerinin gayretleri yatıyor. Bu çerçevede sadece ürün satmıyoruz, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerimiz ile de her an müşterilerimizin yayında oluyoruz.

Atılgan sadece ticari olarak büyüme ölçümleri yapan bir şirket değil. Müşteri memnuniyetinin belli oranların üstünde tutulması, yapılan işlere oranla personel sayısının ve yetkinliğinin artması gibi kendi dinamiklerini oluşturmuş bir şirket.

Ağ altyapısı, bunun üzerine sunucu, yedekleme ve depolama sistemlerinin kurulması, farklı uygulamaların hayata geçirilmesi, iş sürekliliği ve afet yönetimi stratejilerinin belirlenmesi gibi bir kurumun ihtiyacı olabilecek tüm alan ve katmanlarda hizmet sunuyoruz. Bunların yanı sıra masaüstü yayıncılık konusunda da Atılgan'nın geniş bir deneyimi bulunuyor.

Günümüzün vizyonu olan sanallaştırma konusuna Atılgan Bilgisayar olarak yıllar önce yatırım yapmaya başladık. Bu konuda gerçekleştirilen projelerle birlikte önemli bir know-how'a sahibiz. Kalifiye eleman sıkıntısı bulunan bölgemizde böylece teknolojinin daha verimli ve etkin kullanılması yönünde kurumlara yardımcı oluyoruz.

Tüm bu gelişmeler ışığında 25. yılımızda da ilkelerimizden taviz vermeden müşterilerimizin verimliliğine katkı sağlamayı sürdüreceğiz. Bizlere bugüne kadar destek veren tüm ailemize teşekkürlerimizi sunarız.

Cuma Ceylan

Atılgan Bilgisayar ve Yazılım

14

BÖLGEDE


3524

MEMMUN MÜŞTERİ İLE


389

PROJE TAMAMLANDI


25

YILLIK BİR SERÜVEN


İLETİŞİM

İstek ve Önerileriniz İçin

info@atilgan.com.tr